HĽADÁME POSILU DO NOVÉHO

01 jún

nie je to len práca pri koňoch, ale aj zázemie

 

PRIPRAVUJEME NOVÝ AREÁL

01 mar

...z ktorého sa vám nebude chcieť odísť

       

Fotenie na koni

SOM NEJAZDEC (to vôbec nevadí, priam naopak)
Fascinujú Ťa kone? Ale ešte si sa neodhodlal/a vysadnúť na koňa prípadne si sa len vozil?

Príď to vyskúšať pod vedením skúseného inštruktora a zároveň Ti tento zážitok zvečníme, s profesionálnym fotografom. Autentickosť zaručená, to Ti vieme garantovať a ty môžeš spojiť jazdu s fotením. Vhodné aj pre detičky od 5 rokov.


SOM JAZDEC (zvládam koňa viesť samostatne, už mám skúsenosti)
Popri jazde na koni vás vždy veľmi radi odfotíme v našej škole. Je to dôležité, aby ste videli, aký pokrok máte za sebou a na čom popracovať do budúcna. 
Čo tak si dať do zbierky aj profesionálnejšie kúsky fotiek? Na koni, pri koni, v kroku, kluse, cvale alebo na lonžke pre začínajúcich, ako to len budete cítiť, či uprednostníte statické fotky alebo fotky v pohybe, je na vás. 
 
 
JAZDEC aj NEJAZDEC
Ako to bude celé prebiehať? Pripravíme vám koňa, nádhernú scénu a fotografa. Samozrejme nemôže chýbať inštruktor/ka, nasmeruje vás, aká póza je top, predsa len, poznáte to, päty dole, vystri sa, nesmie chýbať, aby bola fotka dokonalá. Popri fotení si aj zajazdíte, tí čo ste ešte nesedeli na koni to budú mať o to autentickejšie :) Netreba sa obávať, inštruktor/ka budú stále po ruke.

Výnimočné FotoBalíky - skvelý zážitok, ktorý môžete venovať ako darček, pre polovičku, kamoša/kamošku, deti, celé rodinky, alebo si ho jednoducho dopriať.______________________________________________________________________________________

FotoBalík podľa želania
Podmienky času, počtu fotiek, ľudí, tématické fotenie, dohodneme podľa Vašich predstáv, cenová ponuka na mieru, kontaktujte nás na levant@levant.sk.